Instrukcja odblokowania zasobów z platformy „Dzwonek.pl”

utworzone przez | 1 kwietnia 2020

Na czas zamknięcia szkół Learnetic postanowił udostępnić nauczycielom i uczniom bezpłatnie część materiałów z MPP (Multimedialne Pracownie Przedmiotowe) (tylko wersję uczniowską – w ofercie jest również wersja nauczycielska), która przeznaczona jest do pracy zdalnej przede wszystkim. Są to lekcje typu „sprawdź się” pozwalające uczniom w klasach 4-8 na powtórzenie i sprawdzenie swojej wiedzy, a nauczycielom na wgląd w raporty informujące o tym z jakim materiałem uczniowie słabiej sobie radzą.

Multimedialne Pracownie Przedmiotowe (w wersji nauczycielskiej i uczniowskiej) to programy dedykowane pracy online w szkołach podstawowych. Wszystkie treści z MPP umieszczone są na bezpłatnej platformie edukacyjnej dzwonek.pl, do której wraz  z zakupem programu szkoła otrzymuje bezterminową licencję.

W linku przesyłamy przygotowaną specjalnie dla nauczycieli  INSTRUKCJĘ odblokowywania i pracy z bezpłatnymi zasobami MPP (wersja uczniowska).

Z jej pomocą każdy nauczyciel będzie potrafił:

– założyć sobie i swoim uczniom konta na platformie dzwonek.pl,

– utworzyć  wirtualne „społeczności/klasy” złożone ze swoich uczniów,

– odblokować lekcje do matematyki, biologii, fizyki, chemii, godziny wychowawczej,

– zlecać gotowy, zaproponowany w MPP zgodny z podstawą programową materiał do powtórzenia,

– tworzyć i udostępnić własne ćwiczenia powtórzeniowe,

– automatycznie generować raporty z pracy uczniów i ewaluować ich postępy oraz stan wiedzy w oparciu o nie.

Zapraszamy nauczycieli także na BEZPŁATNE SZKOLENIA online, na których pokażemy jak łatwo i skutecznie nauczać korzystając z oferowanych treści i możliwości platformy dzwonek.pl

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.  Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie zmieszczą się w danym terminie webinaru, zostaną poinformowane mailowo o nowych terminach planowanych spotkań.

Linki rejestracyjne są umieszczone w zaproszeniach na naszych portalach społecznościowych oraz na stronie learnetic.pl
Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału!

Zobacz również

Oprócz rozbudowanej bazy wiedzy logopedycznej warto odwiedzić encyklopedię nomenklatury używanej w logopedii. Ponadto prowadzimy cykliczne szkolenia dla profesjonalistów oraz blog dla rodziców. Szczególnie zapraszamy do publikacji fachowych oraz bazy poradni i specjalistów związanych z logopedią.

MENU