Twój koszyk jest pusty
Śr, 18 październik 2017

Odwiedza nas 1772 gości oraz 0 użytkowników.

środa, 30 listopad 2016 09:48

Kwestionariusz objawów chorobowych dla dorosłych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dr. Andre A. Kulisz (ENHCenter, LLC./World-Wide Naturopathic Health Service) prowadzi programy leczenia w krajach Wspólnoty Europejskiej, i innych krajach pozaeuropejskich w następujących specjalnościach:

  • Autyzm, Asperger’s, choroby poszczepienne, neurotoksyczność, poszczepienne zahamowania rozwojowe.
  • Chroniczne stany zapalne, choroby stawów, przewodu pokarmowego, choroby neurologiczne.
  • Profilaktyka zdrowotna dla dzieci, młodzieży i dorosłych (również osób w wieku emerytalnym).
  • Wytwarzanie i wysyłka preparatów organicznych, biologicznie aktywnych, specyficznie dla potrzeb pacjentów dla odnowy i utrzymania zdrowia.


Programy leczenia są prowadzone „na odległość”, tzn., diagnozy są postawione w oparciu o opinie lekarskie i/lub kwestionariusz objawów chorobowych oraz dodatkowe badania lub analizy które wg. naszych opinii mogą być potrzebne do uściślenia diagnozy.

Po ustaleniu diagnozy, wysyłamy zainteresowanym pacjentom informacje o terminie wstępnej konsultacji która trwa ok. godziny do półtorej i jest zazwyczaj w godzinach wieczornych dla krajów europejskich i porannych dla Australii i Nowej Zelandii czasu lokalnego. Dla Ameryki Północnej i Południowej, konsultacje są umawiane od godz. 10 rano do 4 po południu w centralnej strefie czasowej Ameryki (Chicago, Dallas, Panama City).

Koszt wstępnej konsultacji – $60.00 i zawiera analizę opinii, badań, i kwestionariusz objawów (kwestionariusz tylko dla dorosłych) oraz spotkanie przez Skype (wymagana kamera). Jeżeli potrzebne są dodatkowe informacje, dodatkowa konsultacja jest bez dodatkowej opłaty.

Poniżej zamieszczamy link do Kwestionariusza Objawów Chorobowych dla dorosłych

Czytany 1031 razy

Szukaj produktu


Wiadomości

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kwestionariusz diagnozujący grzybicę u dzieci

27-04-2015

Kwestionariusz diagnozujący grzybicę u dzieci (Autism Research Institute z San Diego)

Komunikat

29-05-2014

Od września 2015 roku wszystkie szkolenia przeprowadzamy w Jastrzębiu - Zdroju, 1 Maja 13 A, w budynku pod szyldem Praktyczna Akademia Zdrowia i Holistycznej Terapii. Wykaz szkoleń i wszelkie informacje...

Ważny komunikat

19-02-2013

1 września 2013 roku rozpoczęło działalność Przedszkole Centrum Logopedycznego pod egidą Praktycznej Akademii Zdrowia i Holistycznej  Terapii    WYRĘCZAMY RODZINĘ W CODZIENNEJ TERAPII     Na terenie Miasta Jastrzębie Zdrój ,od  roku  2002r   prowadzimy...

Nowości wydawnicze P.W.D Apex Centrum Logopedyczne

09-11-2012

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwań nasz zespół terapeutyczny opracował nowe zestawy diagnostyczne. Zestaw do diagnozy percepcji słuchowej dla dzieci od 12 miesiąca do 6roku życia. Celem badania jest wykluczenie niedosłuchu, orientacja...

Komunikat P.W.D. Apex Centrum Logopedyczne

10-04-2012

W celu spełnienia wymogów formalnych dotyczących kontraktowania świadczeń logopedycznych przez publiczne i niepubliczne ZOZ zatrudniające logopedów nasz profesjonalny zespół diagnostyczno – terapeutyczny opracował:   Zestaw Prób praksji oralnej, językowych i grafomotorycznych...

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
9384049
  • "Umysł człowieka to prawdziwa puszka Pandory. Zawiera w sobie całą ewolucję od stworzeń na najniższym poziomie aż do najwyższego poziomu - geniusza."