Hurtownia pomocy logopedycznych

Baw się z nami sylabami Ćwiczenia i zabawy logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym

43,50 

Opis produktu: Ćwiczenia i zabawy logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym – stanowią pomoc dla nauczycieli i logopedów, jak również rodziców, opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych wspomaganiem rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym. Książka w przystępny sposób przedstawia ćwiczenia z zakresu szeroko pojętej profilaktyki logopedycznej. Materiał w niej zawarty pozwala wpływać na rozwój kompetencji językowej […]

SKU: ab-art3 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Opis produktu:

Ćwiczenia i zabawy logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym – stanowią pomoc dla nauczycieli i logopedów, jak również rodziców, opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych wspomaganiem rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym. Książka w przystępny sposób przedstawia ćwiczenia z zakresu szeroko pojętej profilaktyki logopedycznej. Materiał w niej zawarty pozwala wpływać na rozwój kompetencji językowej dzieci w wieku przedszkolnym – zasób słownika czynnego i biernego, logiczną i spójną formę wypowiadania się zgodnie z podstawowymi normami składniowymi i fleksyjnymi oraz wyraźną, czystą artykulację.

W skład publikacji, oprócz książki, wchodzi także 38 kartonowych plansz z fotografiami i rysunkami – do wykorzystania w zaproponowanych przez autorkę ćwiczeniach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU