Hurtownia pomocy logopedycznych

Będę wielkim mówcą. Poziom I – Zabawy buzi i języka dla każdego smyka

36,00 

Wydawnictwo Unikat 2 - Iwona Michalak-Widera Katarzyna Węsierska

SKU: Unikat 2 6 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Książka Iwony Michalak-Widery i Katarzyny Węsierskiej to zestaw ćwiczeń, których celem jest pomoc nie tylko w nauce prawidłowej wymowy, lecz również w tym, by mowa ta była jak najbardziej wyraźna i charakteryzowała się świetną dykcją. Innymi słowy, książka ta przygotowuje dziecko do przyszłej roli znakomitego mówcy.

Autorki wyszły z założenia, iż dojście do tak ambitnego celu jest pracą wieloetapową. Dlatego też wachlarz ćwiczeń zawiera trening narządów artykulacyjnych, pracę nad prawidłowym oddechem, elementy ćwiczeń słuchowych oraz ogólnorozwojowych.

Praca zaczyna się od „szalonych minek”, ponieważ nic tak nie zachęca dziecka do wysiłku, jak odrobinia dobrej zabawy na początek. Do tego, na dzieci czekają również ćwiczenia na samogłoskach. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo omówione, autorki zwracają także uwagę rodziców na ewentualne trudności podczas wykonywania każdego z ćwiczeń.

Atutem książki jest dopracowana do perfekcji szata graficzna. Warto wspomnieć także o zdjęciach, na których znajdują się dzieci prezentujące ćwiczenia. Autorki pokazują, w jaki sposób, używając najprostszych przedmiotów można urozmaicać zajęcia logopedyczne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU