Hurtownia pomocy logopedycznych

Fraszki dla Szymona i Staszki

29,00 

Fraszka Edukacyjna - Teresa Bogdańska, Grażyna Maria Olszewska

1 w magazynie

SKU: Fraszka Edukacyjna 6 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Fraszki dla Szymona i Staszki to zbiór 100 wesołych fraszek, rymowanek, anegdot przeznaczonych do ćwiczeń logopedycznych. Teksty polecamy szczególnie tym dzieciom, które nie opanowały jeszcze poprawnej wymowy głosek sz, ż, cz, dż w wyrazie i zdaniu, mylą te głoski, zamieniają z innymi w mowie i piśmie. Proponowane ćwiczenia wymagają znajomości liter, a zatem są przeznaczone dla dzieci od lat 7.
Materiał może być wykorzystywany w terapii logopedycznej na etapie utrwalania i automatyzacji głosek sz, ż, cz, dż w wyrazie i zdaniu, czyli po uprzednim wywołaniu ich przez logopedę. Druga księga fraszek zawiera teksty z ż, rz i może być dodatkowo wykorzystana podczas ćwiczeń ortograficznych.
Ćwiczenia opracowane zostały w formie fiszek autokorektywnych dla dzieci.
Jest to zestaw kartek (kartotek), złożony z dwóch części – pierwsza zawiera zadanie do samodzielnego wykonania przez dziecko, a druga – poprawne odpowiedzi. Po wykonaniu zadania dziecko ma zatem możliwość natychmiastowej samokontroli poprawności wykonania.
Fiszki autokorektywne są znakomitą pomocą dydaktyczną, pozwalającą uzupełnić indywidualne braki i trudności dziecka, jak również rozwijać jego zdolności. Praca z fiszką pozwala dziecku wykonać zadanie zgodnie z indywidualnym tempem i zdolnościami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU