Hurtownia pomocy logopedycznych

Harmonijny Rozwój

2 990,00 

Atrakcyjne ćwiczenia aktywizują dzieci i oswajają je z pracą zespołową, przygotowując jednocześnie do nauki. Wszystkie elementy zestawu wykorzystują naukę przez zabawę umożliwiającą dzieciom współdziałanie, eksperymentowanie, twórczą ekspresję i ruch, nie zaniedbując też ćwiczeń samokontroli oraz koncentracji. Program wykorzystuje metodę pracy zespołowej z wykorzystaniem funkcji wielodotyku tablicy interaktywnej. Dzięki tej funkcji rysowanie i korzystanie z zasobów […]

SKU: eisystem20 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Atrakcyjne ćwiczenia aktywizują dzieci i oswajają je z pracą zespołową, przygotowując jednocześnie do nauki. Wszystkie elementy zestawu wykorzystują naukę przez zabawę umożliwiającą dzieciom współdziałanie, eksperymentowanie, twórczą ekspresję i ruch, nie zaniedbując też ćwiczeń samokontroli oraz koncentracji. Program wykorzystuje metodę pracy zespołowej z wykorzystaniem funkcji wielodotyku tablicy interaktywnej. Dzięki tej funkcji rysowanie i korzystanie z zasobów na tablicy jest możliwe przez kilkoro dzieci jednocześnie a każde z nich może wykonywać inne ćwiczenia.

Scenariusze wymagające od dzieci aktywności ruchowej, wytężenia zmysłów i wejścia w interakcje społeczne w klasie są doskonałą okolicznością do prowadzenia obserwacji pedagogicznej i zauważenia zarówno dysfunkcji jak i uzdolnień dzieci.

Każdy zestaw zawiera:

21 interaktywnych grier specjalnie przystosowanych do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej
42 karty pracy do wydrukowania lub kopiowania zawierające ćwiczenia do wykonania indywidualnego, zespołowego lub materiały do przygotowania przedstawień teatralnych,
7 gier dydaktycznych wykonanych z kartonów o dużym formacie do zabawy na dywanie, przeznaczonych do wykorzystania przez całą klasę lub duże grpy dzieci.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU