Hurtownia pomocy logopedycznych

Idę do szkoły 1. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia

15,50 

Idę do szkoły 1. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to pierwsza z serii książeczek PUS „Idę do szkoły”, pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole. Dzięki książeczce dzieci uczą się: rozpoznawania i utrwalania nazw ptaków i zwierząt domowych oraz zwierząt lasów, jezior i mórz, łączenia […]

SKU: PUS 12 Kategorie: , ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Idę do szkoły 1. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to pierwsza z serii książeczek PUS „Idę do szkoły”, pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

Dzięki książeczce dzieci uczą się:
rozpoznawania i utrwalania nazw ptaków i zwierząt domowych oraz zwierząt lasów, jezior i mórz,
łączenia w pary obrazków: logicznie do siebie pasujących i niepasujących, takich, których nazwy rymują się, o tej samej nazwie i różnym znaczeniu.

Idę do szkoły 1. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia, jak i pozostałe części tej serii to materiał do nauki poprzez zabawę. Rozwiązując kolejne zadania dziecko uczy się rozpoznawania kształtów i wielkości, określania kierunków, poszerza słownictwo, wzbogaca wiedzę, uczy się zapamiętywania szczegółów i ich pamięciowego odtwarzania, rozróżniania, wyodrębniania, porównywania, nazywania i zliczania.

Książeczki z serii „Idę do szkoły” są wspaniałą pomocą także dla dzieci korzystających z zajęć wyrównawczych lub terapeutycznych. Mogą być również wykorzystywane w zabawach w domu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU