Hurtownia pomocy logopedycznych

Idę do szkoły 3. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia

15,50 

Idę do szkoły 3. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to kolejna książeczka z serii „Idę do szkoły”, pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole. Dzięki tej książeczce dzieci uczą się: rozpoznawania przyborów szkolnych rozpoznawania i utrwalania nazw „darów” jesieni przeliczania i odczytywania godzin odszukiwania brakujących […]

SKU: PUS 37 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Idę do szkoły 3. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to kolejna książeczka z serii „Idę do szkoły”, pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

Dzięki tej książeczce dzieci uczą się:
rozpoznawania przyborów szkolnych
rozpoznawania i utrwalania nazw „darów” jesieni
przeliczania i odczytywania godzin
odszukiwania brakujących elementów
łączenia w pary pasujących do siebie obrazków.

Książeczka Idę do szkoły 3. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia, jak pozostałe części serii „Idę do szkoły” to materiał do nauki poprzez zabawę. Rozwiązując kolejne zadania dziecko ma szansę nauki: rozpoznawania kształtów i wielkości, określania kierunków, poszerzenia słownictwa, wzbogacenia wiedzy, zapamiętywania szczegółów i ich pamięciowego odtwarzania, rozróżniania, wyodrębniania, porównywania, nazywania i zliczania.

Książeczki z serii „Idę do szkoły” są przydatnym materiałem również dla dzieci biorących udział w zajęciach terapeutycznych lub wyrównawczych. Znakomicie sprawdzają się też w trakcie zabaw domowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU