Hurtownia pomocy logopedycznych

Idę do szkoły 4. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia

15,50 

Idę do szkoły 4. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to ostatnia książeczka z serii „Idę do szkoły”, pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole. Dzięki książeczce dzieci uczą się: rozpoznawania, odczytywania i utrwalania nazw zwierząt domowych odczytywania imion odszukiwania elementów logicznie do siebie pasujących lub […]

SKU: PUS 46 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Idę do szkoły 4. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia to ostatnia książeczka z serii „Idę do szkoły”, pełna gier i zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej dla starszych przedszkolaków i dzieci rozpoczynających naukę w szkole.

Dzięki książeczce dzieci uczą się:
rozpoznawania, odczytywania i utrwalania nazw zwierząt domowych
odczytywania imion
odszukiwania elementów logicznie do siebie pasujących lub niepasujących
rozpoznawania podstawowych znaków drogowych

Książeczka Idę do szkoły 4. Doskonalenie koncentracji i logicznego myślenia, jak pozostałe części serii „Idę do szkoły”, to materiał do nauki poprzez zabaw. Dzięki rozwiązywaniu kolejnych zadań dziecko ma szansę nauczyć się: rozpoznawania kształtów i wielkości, określania kierunków, poszerzenia słownictwa, wzbogacenia wiedzy, zapamiętywania szczegółów i ich pamięciowego odtwarzania, rozróżniania, wyodrębniania, porównywania, nazywania i zliczania.

Książeczki z serii „Idę do szkoły” są wspaniałą pomocą również dla dzieci uczestniczących w zajęciach wyrównawczych lub terapeutycznych. Można je także z powodzeniem wykorzystywać w zabawach domowych.

Autor: Maria Gudula
Ilustracje: Elżbieta Jarząbek, Małgorzata Śliczniak, Agata Czyżewska, Agnieszka Sokołowska, Adam Pękalski
ISBN: 978-83-7514-144-3
Format: 260 x 140 mm, stron: 24

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU