Hurtownia pomocy logopedycznych

Jąkanie – trening płynnej mowy

99,00 

„Jąkanie polega na przerywaniu mowy pośrodku wymawianych sylab lub słów, powtarzaniu zgłosek i tzw. zacinaniu się; jest następstwem uposledzenia koordynacji mięsni oddechowych, ƒonacyjnych i artykulacyjnych wskutek uszkodzenia ośrodka mowy w mózgu (rzadko) lub (częściej) zmian czynnościowych w ośrodkowym układzie nerwowym; jąkanie czynnościowe ma charakter nerwicy, pogarsza się w warunkach stresowych, podczas rozmowy z obcymi ludzmi, […]

SKU: eisystem10 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

„Jąkanie polega na przerywaniu mowy pośrodku wymawianych sylab lub słów, powtarzaniu zgłosek i tzw. zacinaniu się; jest następstwem uposledzenia koordynacji mięsni oddechowych, ƒonacyjnych i artykulacyjnych wskutek uszkodzenia ośrodka mowy w mózgu (rzadko) lub (częściej) zmian czynnościowych w ośrodkowym układzie nerwowym; jąkanie czynnościowe ma charakter nerwicy, pogarsza się w warunkach stresowych, podczas rozmowy z obcymi ludzmi, po wyczerpujących chorobach…”
Jąkanie – trening płynnej mowy to nowoczesny program do ćwiczenia płynnej wymowy, Program składa się z multimedialnych ćwiczeń, w ramach których w formie zabaw i gier dziecko steruje głosem akcją na ekranie. Zabawy pozwalają na ćwiczenie:

przeciągania głosek
kontroli siły głosu
rytmiczności mowy

Ćwiczenia stanowią rozwinięcie tradycyjnych narzędzi logopedycznych, zachęcając dzieci do pracy poprzez multimedialną i zabawową formę. Program wyłącznie do użytku domowego. Umożliwia jednoczesne śledzenie postępów w nauce nawet trójki dzieci.

ROZWIJAJĄCY PŁYNNĄ MOWĘ

Trening płynnej mowy służy do profilaktyki i terapii problemów z płynnością mowy czyli jąkania

DLA DZIECI W WIEKU 5-12 LAT

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU