Hurtownia pomocy logopedycznych

Kokolingo – Kompleksowa aplikacja do terapii logopedycznej dla dzieci z wadami wymowy (Pakiet Premium 25 profili)

10 999,00 

Pakiet Premium z największą liczba funkcji - 25 profili użytkownika (Pracownicy organizacji mogą dodawać i usuwać użytkowników wedle potrzeb (np. mogą usunąć profil po skończonej terapii), w ramach liczby profili zakupionych przez daną organizację). Działa na 10 urządzeniach

SKU: Atabi 1 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Kokolingo jest aplikacją logopedyczną, która przenosi dziecko w magiczny świat głosek, gwarantując mnóstwo zabawy oraz, co najważniejsze, czas spędzony z dzieckiem podczas nauki ma wymiar rodzinny. Co więcej, ćwicząc poprawną wymowę, która ma swoje przełożenie na rożne aspekty komunikacyjne dajemy dziecku i rodzicowi poczucie dobrze spędzonego ze sobą czasu. Kokolingo daje nieograniczone możliwości gier w które tak naprawdę może grać nawet cała rodzina! Daje to dziecku ogromne poczucie wsparcia, poczucie, że towarzyszymy mu w codziennej pracy nad prawidłową artykulacją. Praca z głoskami staje się ciekawa, a czas spędzony z papugą Koko i Piratem Kazikiem jest bezcenny. Kto nie chciałby mieć takich przyjaciół? Pamiętajmy, że Papuga Koko i Pirat Kazik to prawdziwi przyjaciele, którzy zostają z nami przez całą przygodę i przemierzają z nami labirynt dźwięków mowy. By owocnie pracować z dzieckiem, my dorośli, musimy pamiętać o podstawowych, metodycznych zasadach.

Aplikacja powstała we współpracy z zespołem specjalistów w dziedzinie technologii informatycznej, logopedii i pedagogiki. Interaktywne, multimedialne materiały zapewniają szeroki wybór ćwiczeń przeznaczony do pracy z dzieckiem w domu i pod opieką logopedy. Kokolingo skutecznie włącza gry i zabawy w proces terapii wad wymowy.

Dlaczego warto wybrać Kokolingo:

  • PROSTA OBSŁUGA (Z Kokolingo można korzystać za pomocą komputera i tabletu. Aplikacja pozwala zaoszczędzić czas rodzicom, a dzieciom zapewnia naukę poprzez zabawę).
  • PORADY SPECJALISTÓW (Społeczność Kokolingo zapewnia wsparcie i umożliwia pracę z dzieckiem na bazie wielu ciekawych zadań).
  • NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ (Dziecko szybciej robi postępy w terapii wad wymowy, co buduje motywację i wzmacnia pewność siebie. Przygoda z Kokolingo to również wartościowy czas spędzany z Rodzicami).
  • 15 MINUT DZIENNIE (Wystarczy 15 minut dziennej dawki zabaw i ćwiczeń, by usprawnić proces kształtowania prawidłowej wymowy).

Zadania w Kokolingo ustawione są według kryterium trudności, od najłatwiejszych do najtrudniejszych. To sprawia, że zarówno specjaliści, jak i rodzice, mogą z łatwością śledzić postępy każdego dziecka. W ten sposób unikamy też przetrenowania zbyt trudnymi ćwiczeniami i stopniowo wprowadzamy bardziej wymagające zadania w kolejnych etapach.

  • GIMNASTYKA PIRATA (Zadania wzmacniają i usprawniają żuchwę, język i wargi. Jest to zestaw podstawowych ćwiczeń, które rozwijają odpowiednią sprawność narządów mowy niezbędną do produkcji głosek. Ćwiczenia ułożone są według stopnia trudności).
  • SŁUCHAJ UWAŻNIE (Ćwiczenia słuchu fonematycznego. Jest to zestaw zadań, który ma na celu naukę różnicowania poszczególnych podobnych sobie głosek. Rozróżnianie głosek jest podstawą prawidłowej wymowy).
  • FIKUŚNE SŁÓWKA (Ćwiczenia na logatomach, czyli sylabach bez przypisanego znaczenia słownego. Logatomy pozwalają dziecku wyćwiczyć docelową głoskę w pozycji nagłosu, śródgłosu lub wygłosu (odpowiednio na początku, w środku i na końcu wyrazu) oraz zaznajomić się z docelowymi głoskami za pomocą prostych konstruktów językowych).
  • SŁOWA (Zestaw zadań, w którym dziecko ćwiczy listę słów zawierających docelową głoskę. Listy słów są tak układane, by ćwiczyć daną głoskę w każdej pozycji: na początku, w środku i na końcu. Ponadto słowa dobiera się pod kątem sylab oraz długości i stopnia złożoności słowa).
  • ZDANIA (To zestaw ćwiczeń dla dziecka, które przyswoiło i swobodnie stosuje wybrane głoski. Ćwiczenia te pomogą dziecku udoskonalić wymowę wyuczonych głosek w różnorodnych sytuacjach i kontekstach).
  • OPOWIEŚCI (Ten dział podsuwa dziecku zadania związane ze słuchaniem i czytaniem opowieści. Takie zadania także wspomagają wdrożenie produkcji głosek w szerszej perspektywie. Opowieści zawierają docelowe głoski, a kończą je ćwiczenia związane z rozumieniem tekstu).

KRAM KOKOLINGO
Kram to miejsce zabawy i odpoczynku po skończonej ciężkiej pracy. Dziecko może tu wydać uzyskane monety, by samemu zmieniać wizerunek papugi Koko. Koko zachęca dzieci do codziennej pracy z aplikacją, a także rozwija ich wyobraźnię i kreatywność.

PAKIET KOKOLINGO DLA RODZICÓW

APLIKACJA KOKOLINGO DOSTĘPNA JEST RÓWNIEŻ W WERSJI DLA RODZICA, KTÓRA JEST PRZEZNACZONA DO ĆWICZEŃ Z DZIECKIEM W DOMU.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZAKUPU TEJ WERSJI ZAPRASZAMY BEZPOŚREDNIO DO STRONY PRODUCENTA APLIKACJI https://www.kokolingo.pl/#cennik-dla-rodzica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU