Hurtownia pomocy logopedycznych

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20

19,50 

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 to druga z serii 5 książeczek PUS pt. „Liczę w pamięci”. Seria opracowana została z myślą o dzieciach będących w młodszych klasach szkoły podstawowej. Książeczki „Liczę w pamięci” to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojjej przystępnej i zabawowej formie służą […]

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 to druga z serii 5 książeczek PUS pt. „Liczę w pamięci”. Seria opracowana została z myślą o dzieciach będących w młodszych klasach szkoły podstawowej.

Książeczki „Liczę w pamięci”
to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojjej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań.

Rozwiązywanie zadań w zabawie z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnego dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.

Przy rozwiązywaniu zadań z książeczki Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 przydatne mogą być Korale matematyczne 20 lub liczmany drewniane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU