Hurtownia pomocy logopedycznych

Promocja!

Literka do literki – zestaw do nauki czytania i pisania (poziom 5)

23,00  14,00 

Literka do literki to pomoc dydaktyczna w kształtowaniu umiejętności czytania i pisania już u dzieci w wieku przedszkolnym.

1 w magazynie

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Literka do literki to zestaw do nauki łączenia liter w wyrazy, czytania i pisania. Każdy zestaw zawiera 20 kart z obrazkami i wyrazami oraz komplet literek. Karty  zadrukowane są obustronnie. Z jednej strony obrazek jest podpisany, na odwrocie pod tym samym obrazkiem znajduje się ramka do samodzielnego ułożenia literek. Daje to możliwości zabawy, zarówno z dziećmi młodszymi, które dopiero poznają świat liter, jak i starszymi, doskonalącymi umiejętność czytania i pisania. Zestawy Literka do literki pozwalają dzieciom na zapoznanie się z kształtem liter zarówno drukowanych jak i pisanych – kartoniki z literkami są zadrukowane obustronnie.

Zestawy Literka do literki podzielone są na 6 poziomów, zgodnie z systemem klasyfikacji wyrazów opartym na stopniu trudności łączenia głosek i zgłosek. Poziom 5 zawiera 40 wyrazów o długości od pięciu do dziesięciu liter zawierających dwuznaki sz, cz, rz, ch, dz, dź   (np.szafa, budzik, poczta, warzywa ). Klasyfikacja wyrazów pozwala dzieciom na stopniowe oswajanie się z budową wyrazów i poszerzanie zasobu słów, umożliwiając jednocześnie postępy w nauce czytania i pisania.

Literka do literki to pomoc dydaktyczna w kształtowaniu umiejętności czytania i pisania już u dzieci w wieku przedszkolnym. Duża ilość kart z obrazkami w każdym zestawie zapewni wspaniałą zabawę na długi czas a żywa i kolorowa grafika uczyni naukę składania literek, czytania i pisania prawdziwą przyjemnością dla dzieci i ich rodziców.

Zestaw zawiera 20 kart, komplet 71 literek oraz instrukcję z propozycjami zabawy

Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU