Hurtownia pomocy logopedycznych

Młody Einstein – Ćwiczenia dla bystrzaków

20,00 

– Wyzwala bystrość umysłu – Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową – Ćwiczy zręczność i sprawność – Przygotowuje do obowiązków szkolnych Program jest zestawem gier ćwiczących zdolności niezbędne w rozwoju każdego dziecka w wieku 4-8 lat. Poszczególne gry uczą koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, sprawności i szybkości podejmowania decyzji. Wszystkie te umiejętności wpływają wszechstronnie na rozwój dziecka. Sprawiają że dziecko […]

SKU: avalon29 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

– Wyzwala bystrość umysłu
– Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową
– Ćwiczy zręczność i sprawność
– Przygotowuje do obowiązków szkolnych

Program jest zestawem gier ćwiczących zdolności niezbędne w rozwoju każdego dziecka w wieku 4-8 lat. Poszczególne gry uczą koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, sprawności i szybkości podejmowania decyzji. Wszystkie te umiejętności wpływają wszechstronnie na rozwój dziecka. Sprawiają że dziecko szybciej i pełniej rozwija się poprzez zabawę.
Atrakcyjna multimedialna realizacja sprawia, że dzieci sięgają często po program i z ochotą wykonują zadania.
Gry są dokładnie omówione, tak by obsługa i samodzielne korzystanie z programu nie sprawiało dzieciom żadnych kłopotów. Każda gra dostępna jest w 3 stopniach trudności, pozwala to indywidualnie dopasować ją do aktualnych potrzeb. Umożliwia też długie używanie programu w miarę rozwoju dziecka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU