Hurtownia pomocy logopedycznych

Młody Einstein – Rozwijamy wyobraźnię

19,99 

Zestaw ćwiczeń i zabaw rozwijających i kształtujących wyobraźnię dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia rozwijają pomysłowość i kreatywność. Uczą koncentracji uwagi oraz wyzwalają umiejętności plastyczne. – Kształtuje wyobraźnię dziecka – Rozwija pomysłowość i kreatywność – Wyzwala umiejętności plastyczne – Uczy koncentracji uwagi Profesjonalne przygotowanie programu w połączeniu z mnogością funkcji i możliwości powodują, że dzieci […]

SKU: avalon30 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Zestaw ćwiczeń i zabaw rozwijających i kształtujących wyobraźnię dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia rozwijają pomysłowość i kreatywność. Uczą koncentracji uwagi oraz wyzwalają umiejętności plastyczne.

– Kształtuje wyobraźnię dziecka
– Rozwija pomysłowość i kreatywność
– Wyzwala umiejętności plastyczne
– Uczy koncentracji uwagi

Profesjonalne przygotowanie programu w połączeniu z mnogością funkcji i możliwości powodują, że dzieci z ochotą bawią się nim rozwijając się wszechstronnie.
Każde ćwiczenie dostępne jest w 3 stopniach trudności, dzięki czemu można go dopasować do aktualnych możliwości dziecka. Obsługa programu jest prosta, a każde ćwiczenie dokładnie omówione dzięki czemu korzystanie z programu nie sprawia dziecku najmniejszych problemów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU