Hurtownia pomocy logopedycznych

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II

1 820,00 

Zestaw multimedialnych ćwiczeń do nauki czytania, inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych

SKU: Learnetic 2 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Zestaw multimedialnych ćwiczeń do nauki czytania, inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych
Dla kogo? Dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka w wieku 5+
Program można wykorzystać na zajęciach dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach rewalidacyjnych, w edukacji domowej i innych obszarach mających na celu wykształcenie u dziecka umiejętności czytania lub wspomagająco dla uczniów z dysleksją lub innymi trudnościami w czytaniu i pisaniu uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne lub dydaktyczno-wyrównawcze.
Program ten to naturalne uzupełnienie istniejącej już części mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI I, to kontynuacja przygody z czytaniem, w tym przypadku z użyciem ćwiczeń inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych. Jest to zbiór ćwiczeń polegających na praktycznym kształtowaniu umiejętności czytania różnorodnych wyrazów (a dla uczniów starszych – dłuższych form tekstowych), uporządkowanych w kilkunastu zestawach.
Całość interaktywną (ponad 500 ćwiczeń ) uzupełniają drukowalne karty pracy (ponad 100) oraz:
– nieinteraktywna pomoc dydaktyczna, którą można wykorzystać również w ćwiczeniach bez komputera, – poradnik metodyczny, – instrukcja użytkowania, dokument licencyjny, gwarancja, – książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych. Bezpłatna wersja demonstracyjna: https://www.mauthor.com/embed/5235534338326528 Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II: • został przygotowany w nowoczesnej technologii HTML5 (nie FLASH), co oznacza, że posłuży użytkownikom przez wiele lat. • praca z programem możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie (szkoła, przedszkole, dom) z dostępem do Internetu. • wsparcie techniczne producenta (telefon, e-mail) bez dodatkowych kosztów
Cena detaliczna: 790 zł brutto
• LICENCJA BEZTERMINOWA
• 3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu) Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS).

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU