Hurtownia pomocy logopedycznych

PODRÓŻE Z ŻABKAMI PO POLSCE – Wiersze i ćwiczenia logopedyczne dla dzieci

8,00 

Jest to cykl wierszy logopedycznych dla dzieci od lat 5. W każdym wierszyku ćwiczona jest prawidłowa artykulacja głoski lub głosek, które mogą być mylone. Utwory posiadają również walory dydaktyczne (m.in. uczą korzystania z mapy Polski, utrwalają niektóre wiadomości) i wychowawcze (zawierają morał). Skonstruowane są w taki sposób, aby ich lektura sprawiała przyjemność: posiadają rymy, rytm, […]

SKU: Har94 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Jest to cykl wierszy logopedycznych dla dzieci od lat 5. W każdym wierszyku ćwiczona jest prawidłowa artykulacja głoski lub głosek, które mogą być mylone. Utwory posiadają również walory dydaktyczne (m.in. uczą korzystania z mapy Polski, utrwalają niektóre wiadomości) i wychowawcze (zawierają morał). Skonstruowane są w taki sposób, aby ich lektura sprawiała przyjemność: posiadają rymy, rytm, a także elementy humorystyczne.
Do każdego wierszyka opracowano ćwiczenia utrwalające wymowę głosek, sprawdzające rozumienie przez dziecko tekstu i skłaniające je do wypowiedzi o sobie.
Książkę polecamy logopedom, nauczycielom przedszkoli i nauczania zintegrowanego jako uatrakcyjnianie żmudnego procesu automatyzacji głosek, a także młodzieży do ćwiczeń dykcji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU