Hurtownia pomocy logopedycznych

Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna

890,00 

Zestaw zawiera zbiór kilkuset materiałów – dokumentów, konspektów i pomocy dydaktycznych jednocześnie spełnia potrzeby i obowiązki szkół w zakresie prowadzenia pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkołach podstawowych. Działania takie mieszczą się w wizji szkoły jako instytucji zapewniającej bezpieczeństwo fizyczne i emocjonalne uczniom, ale też wychowujące dzieci i młodzież do bezpiecznego dorosłego życia. Materiały zawierają wskazówki i gotowe […]

SKU: eisystem14 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Zestaw zawiera zbiór kilkuset materiałów – dokumentów, konspektów i pomocy dydaktycznych jednocześnie spełnia potrzeby i obowiązki szkół w zakresie prowadzenia pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkołach podstawowych. Działania takie mieszczą się w wizji szkoły jako instytucji zapewniającej bezpieczeństwo fizyczne i emocjonalne uczniom, ale też wychowujące dzieci i młodzież do bezpiecznego dorosłego życia.
Materiały zawierają wskazówki i gotowe rozwiązania pozwalające dyrektorowi i radzie pedagogicznej przygotować szkolne procedury, plany i regulaminy. Wyposaża współpracujących pedagogów w skuteczne narzędzia, w tym również kompletne materiały i scenariusze szkoleń dla nauczycieli. Zapewnia kadrze pedagogicznej umiejętność rozpoznawania czerwonych sygnałów zagrożeń oraz wyposaża w narzędzia diagnostyczne pozwalające skutecznie wykrywać pojawiające się w szkole lub w jej otoczeniu problemy.
Materiały obejmują takie zagadnienia jak:
Przemoc i agresja
Problemy emocjonalne
Uzależnienia

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU