Hurtownia pomocy logopedycznych

Przyimek „na”

34,00 

Zestaw składa się z 40 kartoników o wymiarach 10x15cm, 42 etykietek ze zdaniami oraz 8 etykietek z wyrażeniami przyimkowymi.

Brak w magazynie

SKU: CMK 25 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Programowanie języka – przyimek „na”

Z pomocy Programowanie języka – przyimek „na” mogą korzystać logopedzi, nauczyciele przedszkolni, terapeuci i rodzice. To zestaw ćwiczeń ułatwiających dzieciom posługiwanie się wyrażeniami przyimkowymi.

Proponowany materiał umożliwia właściwe opanowanie systemu językowego. Dziecko uczy się zastosowania przyimków i odmiany rzeczowników. Dzięki ćwiczeniom z tym materiałem dziecko przygotowuje się do rozumienia czytanych tekstów.

Przyimek „na” w sytuacjach przedstawionych na obrazkach łączy się z rzeczownikiem w miejscowniku. To tylko jeden z przypadków, który podczas budowania systemu językowego powinien zostać wprowadzony i utrwalony w komunikacji, co z pewnością umożliwi zebrany tu materiał.

Przedstawione na obrazkach sytuacje są bliskie dzieciom.

Mają one zachęcać do czytania globalnego oraz tworzenia wypowiedzi. Dziecko uczy się rozumienia pytań: gdzie? na czym? oraz udzielania odpowiedzi dzięki obrazkowi, etykietce lub słowu, które może zaistnieć, kiedy wcześniej wielokrotnie były odczytywane etykietki ze zdaniami lub tylko z wyrażeniami przyimkowymi.

Na podstawie obrazków można także wykonywać działania w rzeczywistości, np. dziecko układa misia na krześle, na stole, na dywanie itp., by kolejny raz opisać zaobserwowane relacje przestrzenne.

W zestawie znajduje się również instrukcja z propozycjami ćwiczeń.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU