Hurtownia pomocy logopedycznych

Słowniczek frazeologiczny dla dzieci

15,50 

Słowniczek frazeologiczny dla dzieci to pierwsza książeczka w serii Słowniczków PUS, która skierowana jest do dzieci w nauczaniu zintegrowanym. Słowniczek zawiera ponad 100 popularnych i ogólnie znanych polskich związków frazeologicznych ułożonych tematycznie, np. zwierzęta, przedmioty, ubranie, jedzenie. Książeczka w prosty i przystępny sposób wyjaśnia znaczenie frazeologizmów, podaje ciekawe przykłady ich zastosowania w codziennej mowie, prezentuje […]

SKU: PUS 50 Kategorie: , ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Słowniczek frazeologiczny dla dzieci to pierwsza książeczka w serii Słowniczków PUS, która skierowana jest do dzieci w nauczaniu zintegrowanym.
Słowniczek zawiera ponad 100 popularnych i ogólnie znanych polskich związków frazeologicznych ułożonych tematycznie, np. zwierzęta, przedmioty, ubranie, jedzenie.

Książeczka w prosty i przystępny sposób wyjaśnia znaczenie frazeologizmów, podaje ciekawe przykłady ich zastosowania w codziennej mowie, prezentuje związki w kontekstach bliskich uczniowi.

Atrakcyjna szata graficzna, to ponad 70 ilustracji autorstwa Mirosława Stankiewicza, które zaciekawiają, śmieszą, intrygują i w dowcipnej formie przedstawiają treść związków frazeologicznych, ułatwiając ich zapamiętanie.

Słowniczek frazeologiczny dla dzieci, jak i pozostałe książeczki z serii słowniczków, mogą być wykorzystywane jako materiał wspomagający na lekcjach. Można korzystać z nich również w trakcie zajęć świetlicowych, wyrównawczych czy terapeutycznych. Na pewno sprawdzą się też w zabawach domowych.

Autor: Dorota Pyrgies
Ilustracje: Mirosław Stankiewicz
ISBN: 978-83-7514-099-6
Format: 168 x 235, stron: 32

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU