Hurtownia pomocy logopedycznych

Świat Zagadek Kacpra – Zaczarowany Sklep

19,99 

Świat Zagadek Kacpra to kolekcja gier edukacyjnych w których znany z kreskówek bohater pomaga dzieciom rozwinąć swoje zdolności i umiejętności. Wszystkie gry z serii Świat zagadek Kacpra to: -Wszechstronny rozwój przez zabawę -Znakomite gry edukacyjne -Wiele stopni trudności każdej gry -Rozkwit zdolności i talentów dzieci Zaczarowany Sklep W zaczarowanym sklepie spotkamy wesołe gry edukacyjne stworzone […]

SKU: avalon11 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Świat Zagadek Kacpra to kolekcja gier edukacyjnych w których znany z kreskówek bohater pomaga dzieciom rozwinąć swoje zdolności i umiejętności.

Wszystkie gry z serii Świat zagadek Kacpra to:

-Wszechstronny rozwój przez zabawę

-Znakomite gry edukacyjne

-Wiele stopni trudności każdej gry

-Rozkwit zdolności i talentów dzieci

Zaczarowany Sklep
W zaczarowanym sklepie spotkamy wesołe gry edukacyjne stworzone specjalnie dla najmłodszych. Gra przeznaczona jest dl dzieci w wielu 4-6 lat.
Znakomite pomysły, kolorowa grafika, przyjazne postacie i głosy aktorów sprawiają, że Świat zagadek Kacpra to idealne miejsce rozwoju naszych pociech.
Gry ćwiczą ważne dla rozwoju dzieci zdolności, a pomocny Kacper zachęca i pomaga w osiąganiu sukcesów.
Każda gra posiada wiele stopni trudności, co pozwala dopasować ją do aktualnych możliwości dziecka. Dzięki temu program rośnie wraz z dzieckiem bawiąc i rozwijając przez długi czas.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU