SZ kontra Ż/RZ

64,50 

Zestaw „SZ kontra Ż/RZ" umożliwia indywidualizację pracy z dzieckiem, u którego zdiagnozowano nieprawidłową artykulację głosek opozycyjnych „sz-ż/rz".

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Opis produktu:
Zestaw „SZ kontra Ż/RZ” umożliwia indywidualizację pracy z dzieckiem, u którego zdiagnozowano nieprawidłową artykulację głosek opozycyjnych „sz-ż/rz”. Doskonale nadaje się do zabaw dydaktycznych i ćwiczeń logopedycznych. Ułatwia słuchowe rozróżnianie głosek „sz-ż/rz”. Przydatny również w ćwiczeniach słuchu fonemowego, doskonaleniu analizy i syntezy słuchowej oraz wzrokowej, stanowiąc wspaniałe połączenie nauki z zabawą.

W zestawie znajdują się 84 kolorowe „listki” z magnesami i naklejonymi obrazkami, w których nazwie występują ćwiczone głoski.

Zanim zacznie się jednak korzystać z „SZ kontra Ż/RZ” polecamy kontakt z logopedą, który nauczy dziecko, jak w prawidłowy sposób wymawiać problematyczne głoski.
Listki można „łowić” za pomocą wędki zaopatrzonej w magnes, głośno i wyraźnie nazywając obrazki.
Do gry dołączone są 2 plansze formatu A4, które mogą posłużyć do ćwiczeń słuchowych, polegających na wybieraniu tych „listków”, w których nazwach słychać głoskę sz lub ż/rz.

Zawartość opakowania:
42 „listki” z obrazkami – wyrazy zawierające głoskę „sz”
42 „listki” z obrazkami – wyrazy zawierające głoskę „ż/rz”
2 wędki magnetyczne z symbolem myszki i żaby
2 plansze A4
instrukcja

Zestaw przeznaczony jest dla 1-2 graczy w wieku od 3 lat.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU