Hurtownia pomocy logopedycznych

Tarcze ćwiczeń WPK. Dla pierwszoklasistów

21,50 

Tarcze ćwiczeń WPK. Dla pierwszoklasistów to komplet 12 tarcz ćwiczeń do Systemu Edukacji Paleta obejmujący zbiór zabaw ogólnorozwojowych zawartych w zestawach WP1 oraz WP2. Ćwiczenia zaprezentowane są w formie obrazkowej i przystosowane do możliwości percepcyjnych dziecka od 5 lat: wyszukiwanie podobieństw, różnic, brakujących elementów, porządkowanie elementów w całości, klasyfikowanie i dobieranie przedmiotów według określonych cech, […]

SKU: PUS 88 Kategorie: ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Tarcze ćwiczeń WPK. Dla pierwszoklasistów to komplet 12 tarcz ćwiczeń do Systemu Edukacji Paleta obejmujący zbiór zabaw ogólnorozwojowych zawartych w zestawach WP1 oraz WP2.

Ćwiczenia zaprezentowane są w formie obrazkowej i przystosowane do możliwości percepcyjnych dziecka od 5 lat:
wyszukiwanie podobieństw, różnic, brakujących elementów,
porządkowanie elementów w całości,
klasyfikowanie i dobieranie przedmiotów według określonych cech, takich jak: wielkość, kształt, barwa,
tworzenie prostych ciągów logicznych.

Paleta zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy myślenia i zapamiętywania oraz kształtuje osobowość i charakter. Rozwiązywanie zadań przy jednoczesnym układaniu klocków na okrągłej podstawie oraz samodzielne sprawdzanie poprawności wybranych odpowiedzi motywuje dziecko do dalszej nauki.
Tarcze ćwiczeń WPK. Dla pierwszoklasistów mogą być wykorzystywane jako materiał wspomagający zarówno w tradycyjnej edukacji szkolnej, jak i w edukacji domowej. Przydadzą się także w gabinetach i poradniach pedagogicznych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU