Hurtownia pomocy logopedycznych

Usuwamy wady wymowy głoski dźwięczne-bezdźwięczne cz. II

15,50 

Koncepcja poradnika, tak jak pozostałych z tej serii, oparta jest na „metodzie ruchów artykulacyjnych” z wykorzystaniem pomocy „Układamy wzorce wymowy”. Zawiera prezentację schematów ćwiczonych głosek, oraz ich ilustracje. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie szczególnie u dziecka skojarzenia sposobu powstania głoski z jej obrazkowym odpowiednikiem i literą. Pozycja zawiera szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi: […]

SKU: Apex 14 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Koncepcja poradnika, tak jak pozostałych z tej serii, oparta jest na „metodzie ruchów artykulacyjnych” z wykorzystaniem pomocy „Układamy wzorce wymowy”.
Zawiera prezentację schematów ćwiczonych głosek, oraz ich ilustracje. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie szczególnie u dziecka skojarzenia sposobu powstania głoski z jej obrazkowym odpowiednikiem i literą. Pozycja zawiera szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi:
w-f,wi-fi,b-p,bi-pi,d-t,g-k,gi-ki oraz gotowy do pracy materiał językowy, którego opanowanie gwarantuje automatyzację wymowy ćwiczonych głosek. Jest to indywidualny poradnik niezbędny dla każdego dziecka z wadą wymowy pozostającego pod opieką terapeutyczną.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU