Hurtownia pomocy logopedycznych

Usuwamy wady wymowy. Głoski rzadko zniekształcane

15,00 

Pozycja przeznaczona dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wada wymowy w obrębie opozycji S-F,Z-W,M-N,F-H(CH),W-H(CH)oraz dorosłych z wadą wymowy. Koncepcja poradnika, tak jak pozostałych z tej serii, oparta jest na „metodzie ruchów artykulacyjnych” z wykorzystaniem pomocy „Układamy wzorce wymowy”. Zawiera prezentację schematów ćwiczonych głosek, oraz ich ilustracje. Takie połączenie ma na celu […]

SKU: Apex 17 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Pozycja przeznaczona dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wada wymowy w obrębie opozycji S-F,Z-W,M-N,F-H(CH),W-H(CH)oraz dorosłych z wadą wymowy.
Koncepcja poradnika, tak jak pozostałych z tej serii, oparta jest na „metodzie ruchów artykulacyjnych” z wykorzystaniem pomocy „Układamy wzorce wymowy”.

Zawiera prezentację schematów ćwiczonych głosek, oraz ich ilustracje. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie szczególnie u dziecka skojarzenia sposobu powstania głoski z jej obrazkowym odpowiednikiem i literą. Pozycja zawiera szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi: S-F, Z-W, M-N, F-H(CH), W-H(CH) oraz gotowy do pracy materiał językowy, którego opanowanie gwarantuje automatyzację wymowy ćwiczonych głosek. Jest to indywidualny poradnik niezbędny dla każdego dziecka z wadą wymowy pozostającego pod opieką terapeutyczną.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU