Hurtownia pomocy logopedycznych

Wyprawka Pierwszoklasisty PUS

65,00 

Wyprawka Pierwszoklasisty PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym: 1. To już potrafię 1 2. 100 pytań i odpowiedzi 1 oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym. Klocki służą do zabawy manualnej – do układania w pudełku w oparciu o […]

SKU: PU 2 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Wyprawka Pierwszoklasisty PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym:

1. To już potrafię 1
2. 100 pytań i odpowiedzi 1
oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym.

Klocki służą do zabawy manualnej – do układania w pudełku w oparciu o ćwiczenia zawarte w książeczkach PUS. W końcowej fazie, poprzez porównanie wzoru ułożonego w Zestawie Kontrolnym z wzorem znajdującym się w książeczce, dziecko otrzymuje informację o poprawności wybranych odpowiedzi. To daje mu możliwość samokontroli, czyli samodzielnego sprawdzania, czy ćwiczenie zostało rozwiązane poprawnie.
Wyprawka Pierwszoklasisty PUS

zapakowana jest w estetyczne pudełko, dzięki czemu znakomicie nadaje się na prezent czy upominek dla dziecka na przykład z okazji rozpoczęcia nauki w szkole czy uroczystości pasowania na ucznia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU