Hurtownia pomocy logopedycznych

Wyprawka Przedszkolaka PUS

65,00 

Wyprawka Przedszkolaka PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym: 1. Abecadło 1 2. Dla przedszkolaków 1 oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym. Klocki służą do zabawy manualnej – do układania w pudełku w oparciu o ćwiczenia zawarte w […]

SKU: PUS 1 Kategoria:

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Wyprawka Przedszkolaka PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym:

1. Abecadło 1
2. Dla przedszkolaków 1
oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym.

Klocki służą do zabawy manualnej – do układania w pudełku w oparciu o ćwiczenia zawarte w książeczkach PUS. W końcowej fazie, poprzez porównanie wzoru ułożonego w Zestawie Kontrolnym z wzorem znajdującym się w książeczce, dziecko otrzymuje informację o poprawności wybranych odpowiedzi. To daje mu możliwość samokontroli, czyli samodzielnego sprawdzania, czy całe ćwiczenie zostało rozwiązane dobrze.
Wyprawka Przedszkolaka PUS

zapakowana jest w estetyczne pudełko, dzięki czemu znakomicie nadaje się na prezent czy upominek dla dziecka na przykład z okazji rozpoczęcia przedszkola czy z okazji uroczystości pasowania na przedszkolaka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU