Hurtownia pomocy logopedycznych

Z księgi tysiąca i jednej nocy 1.

15,50 

Baśnie z tysiąca i jednej nocy (znane również jako „Tysiąc i jedna noc” lub „Księga baśni tysiąca i jednej nocy”) to zbiór około 300 baśni, podań, legend, anegdot i opowieści zamkniętych w kompozycyjną ramę legendy o sułtanie Szachrijarze i jego żonie Szeherezadzie. Oparta na nich książeczka PUS pod tytułem „Z księgi tysiąca i jednej nocy” […]

SKU: PUS 73 Kategorie: , , ,

Ocena produktu

0
out of 5

Opis

Baśnie z tysiąca i jednej nocy (znane również jako „Tysiąc i jedna noc” lub „Księga baśni tysiąca i jednej nocy”) to zbiór około 300 baśni, podań, legend, anegdot i opowieści zamkniętych w kompozycyjną ramę legendy o sułtanie Szachrijarze i jego żonie Szeherezadzie.

Oparta na nich książeczka PUS pod tytułem „Z księgi tysiąca i jednej nocy” przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prezentowane w niej zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe pomogą dziecku rozwinąć i utrwalić:
zdolność zapamiętywania szczegółów i ich odtwarzania,
spostrzegawczość i koncentrację,
pamięć,
analizę i syntezę wzrokową,
zdolność porównywania,
klasyfikowanie,
logiczne myślenie.

Kolorowa i ciekawa szata graficzna oraz atrakcyjne i różnorodne ćwiczenia dają dziecku prawdziwą przyjemność przy ich rozwiązywaniu, a także pobudzają jego twórczą wyobraźnię.

W książeczce „Z księgi tysiąca i jednej nocy” Alladyn zabierze dzieci do świata dawnych opowieści arabskich, legend, starożytnych przypowieści.

Autor: Andrzej Sperling
Ilustracje: Andrzej Sperling
ISBN: 978-83-7514-090-3
Format: 260 x 140, stron: 24

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MENU