Oczyszczanie jelit

utworzone przez | 3 sierpnia 2018

Należy go wykonać przed czyszczeniem nerek i wątroby.
Pierwotną przyczyną problemów z wypróżnianiem, takich jak ból, wzdęcia czy gazy są zawsze bakterie. Nie można ich wytępić zapperem , gdyż prąd wysokiej częstotliwości nie przenika do zawartości jelit. Choć większość bakterii jelitowych jest pożyteczna, niektóre, np. salmonella czy Shigella mają wyjątkowo szkodliwe działanie, gdyż atakują inne części ciała i tworzą ogniska chorobowe lub osłabiają organy. Gromadzą się w guzach rakowych i opóźniają leczenie, nawet gdy złośliwość guza jest już zatrzymana. Bakterii tych trudno pozbyć się z jelit również dlatego, że bez przerwy zarażamy się nimi na nowo, utrzymując znaczną ich ilość na dłoniach i pod paznokciami. Oto 6 podstawowych punktów programu oczyszczania jelit:
  1. Ściśle przestrzegaj zasad higieny. Przy dużych problemach używaj 50%. alko-holu etylowego w butelce z rozpylaczem. Postaw butelkę na zlewie w łazience i sterylizuj ręce po skorzystaniu z ubikacji oraz przed jedzeniem.
  2. Używaj kurkumy (2 kapsułki 4 razy dziennie. To popularna przyprawa, która według mojego doświadczenia przeciwdziała zarówno Shigelli jak E. coli. Po zażyciu kurkumy stolec może mieć pomarańczowe zabarwienie.
  3. Stosuj nasiona kopru włoskiego (1 kapsułka 3 razy dziennie).
  4. Przy każdym posiłku zażywaj tabletki z enzymami trawiennymi według wskazań na opakowaniu (tylko tak długo jak to konieczne, gdyż ciągłe używanie powoduje rozwój grzybów).

RECEPTURY

Do 1/2 szklanki wody dodaj 2 łyżki ekstra mocnej nalewki z łupin orzecha czarnego i pij drobnymi łykami przez 15 minut. Pozostań w pozycji siedzącej, aż miną wszelkie skutki spożycia alkoholu.

W przypadku zatwardzenia zażywaj kapsułki z korą szakłaku amerykańskiego (zacznij od 1 tabletki dziennie, aż do maksimum dozwolonego według etykietki). Pamiętaj o wypiciu szklanki ciepłej wody z samego rana. To pomoże uregulować wypróżnianie. Pozbycie się Shigelli w ciągu tygodnia może wymagać zastosowania wszystkich sześciu punktów programu. Po kuracji należy nadal spożywać jedynie wysterylizowane produkty nabiałowe, zauważ, że oczyszczanie wątroby często skutkuje przy problemach żołądkowych. Wypróbuj to. Jeśli zniknie wzdęcie, ustanie burczenie w brzuchu, a twój nastrój się poprawi, to znak, że walka z chorobą zakończyła się sukcesem!

Źródło: „Kuracja życia metodą dr Clark”
Konieczne do przeprowadzenia kuracji zioła są dostępne w naszej hurtowni.

Zobacz również

Oprócz rozbudowanej bazy wiedzy logopedycznej warto odwiedzić encyklopedię nomenklatury używanej w logopedii. Ponadto prowadzimy cykliczne szkolenia dla profesjonalistów oraz blog dla rodziców. Szczególnie zapraszamy do publikacji fachowych oraz bazy poradni i specjalistów związanych z logopedią.

MENU