Twój koszyk jest pusty
Śr, 13 grudzień 2017

Odwiedza nas 1074 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z naszym serwisem

Współpraca z naszym serwisem (2)

Posiadam na sprzedaż pomoce logopedyczne przydatne w terapii / diagnozie i / lub pozycje literatury tematycznej. Jak mogę je zaoferować na tej stronie?

Mam przygotowany interesujący artykuł, który moim zdaniem nadaje się do publikacji na tej stronie, ale nie wiem jak to zrobić.

Współpracuj z nami

Podejmij współpracę z serwisem, publikuj swoje artykuły i produkty!

Jeżeli chcesz współtworzyć z nami serwis aby oferował jak najwięcej informacji o logopedii bardzo prosimy prześlij nam swoją opinię, artykuł lub przemyślenia.
Zapraszamy ponadto firmy, które chciałyby sprzedawać swoje pomoce logopedyczne w ramach serwisu logopedia.pl Prosimy wypełnić jak najwięcej informacji. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką (*).
limit rozmiaru dla każdego pliku to 10 MB
Wysyłając ten formularz, potwierdzasz, że zgadzasz się na umieszczenie w serwisie logopedia.pl artykułu Twojego autorstwa. Oświadczasz ponadto, że artykuł nie narusza praw autorskich oraz prawa własności osób trzecich.

Szukaj produktu


Wiadomości

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kwestionariusz diagnozujący grzybicę u dzieci

27-04-2015

Kwestionariusz diagnozujący grzybicę u dzieci (Autism Research Institute z San Diego)

Komunikat

29-05-2014

Od września 2015 roku wszystkie szkolenia przeprowadzamy w Jastrzębiu - Zdroju, 1 Maja 13 A, w budynku pod szyldem Praktyczna Akademia Zdrowia i Holistycznej Terapii. Wykaz szkoleń i wszelkie informacje...

Ważny komunikat

19-02-2013

1 września 2013 roku rozpoczęło działalność Przedszkole Centrum Logopedycznego pod egidą Praktycznej Akademii Zdrowia i Holistycznej  Terapii    WYRĘCZAMY RODZINĘ W CODZIENNEJ TERAPII     Na terenie Miasta Jastrzębie Zdrój ,od  roku  2002r   prowadzimy...

Nowości wydawnicze P.W.D Apex Centrum Logopedyczne

09-11-2012

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwań nasz zespół terapeutyczny opracował nowe zestawy diagnostyczne. Zestaw do diagnozy percepcji słuchowej dla dzieci od 12 miesiąca do 6roku życia. Celem badania jest wykluczenie niedosłuchu, orientacja...

Komunikat P.W.D. Apex Centrum Logopedyczne

10-04-2012

W celu spełnienia wymogów formalnych dotyczących kontraktowania świadczeń logopedycznych przez publiczne i niepubliczne ZOZ zatrudniające logopedów nasz profesjonalny zespół diagnostyczno – terapeutyczny opracował:   Zestaw Prób praksji oralnej, językowych i grafomotorycznych...

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
9697889
  • W pierwszym miesiącu życia dziecka można obserwować reakcje na dźwięki. Nagły odgłos dzwonka powoduje u zdrowego dziecka powstanie odruchu Moro. reakcja ta charakteryzuje się wyprostowaniem kończyn, po czym następuje skurcz rąk, zapoczątkowany zaciśnięciem piąstek i przywodzeniem ich do piersi. Analizator słuchu i słuchowe drogi nerwowe noworodka dojrzewają dzięki stałej stymulacji dźwiękowej.

    prof. Jagoda Cieszyńska